Вибір правильного добрива відіграє ключову роль для майбутнього урожаю. Саме тому аграріям слід ставитися до цього питання надзвичайно уважно. Так, напередодні осінньої посівної свою популярність зберігає Нітроамофоска-М, а ціни на комбіновані добрива продовжують зростати. Тож як не помилитися, обираючи міндобриво? Будемо з’ясовувати в нашій статті.


Як проаналізувати якість добрива?
Перше правило вибору — шукайте виробників з хорошою репутацією, великим досвідом роботи та відповідальним ставленням до виробництва. На українському ринку, це — компанія “Тетра-Агро”. Виробник пропонує добрива високої якості та із задоволенням ділиться власними порадами щодо їх вибору тут: https://tetra-agro.com.ua/news/yak_viznaciti_yakist_dobriva .
Друге, що варто пам’ятати під час вибору мінерального добрива: низька ціна — це не завжди добре. Точніше, майже завжди погано, адже свідчить про невідповідну якість продукції. Тому не варто економити занадто сильно: надавайте перевагу середній ціновій категорії.
Купуючи добрива, в обов’язковому порядку питайте у виробника сертифікат якості. Також аналізуйте етикетку продукту. На сучасному українському ринку дуже багато підробок відомих виробників, тож саме неякісне етикетка часто є можливістю виявити підробку.
Аналізуємо склад добрива
Обираючи міндобрива, варто звертати увагу на такі важливі параметри, як:
- масова частка елементів живлення;
- масова частка домішок;
- вологість та кислотність.
Окремої уваги заслуговують: гранулометричний склад, фізико-хімічні властивості, рН тощо.
Оптимальне рішення — це купувати комплексні мінеральні добрива, які містять всі необхідні сполуки для живлення вашого врожаю. Корисні елементи, поєднані разом, гарантують комплексну турботу про врожайність та допомагають отримати бажаний результат.
Зверніть увагу: найбільша небезпека неякісних міндробрив — зовсім не зниження врожайності! Це — фальсифікат. Фальсифіковані добрива можуть містити потенційно небезпечні сполуки та негативно впливати на стан ґрунту. Саме тому, звертайтеся для купівлі добрива лише безпосередньо до виробника.
Переконайтеся, що добриво виготовлене з високоякісної сировини. Так, для виготовлення міндобрива “Нітроамофоска-М” від компанії “Тетра-Агро” використовуються природні сполуки фосфоритів з Єгипту. Це — сировина, яка не шкодить українському чорнозему, адже не містить хімічних фосфатів. “Нітроамофоска-М” значно покращує живлення рослин, позитивно впливає на стан ґрунту, сприяє здоровому розвитку та росту культур.